Перезавантажились ви? .. лиш правду..
6
в реальном времени
в онлайн режиме
Авто, недвижимость, услуги и товары
Играть!
Подача новостей в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Лента.укр
Сетевая станция на 30 кВт
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Навпаки. Хоча повинно було бути інакше, але відчуття що після такого перезавантаження потрібно відновлення організму...Купила нормалів, буду відновлюватися.
Скоріш, заіпалась сильно
Така спека подобається тільки моєму змію)
Як звати змія?
Я його Змій зву. Чи Гад. А онук назвав Пучеглазіком
Я думала, Горинич))
Таааак...бо щойно купила собы рожеві льняні штанці та дві веселеньки сорочки)))
Маю також рожеві шорти ношу із світлоблакитним поло..шкіра засмагла гарно так очей не відірвати
Хіба питала щось у тебе?
Думаю капелюха до цього ансамблю, який порадиш?
Думаю що ти душний))) навіть розказати який ти охуений немає кому)))
Тобто з широкми полями?
Привіт, Танюш!
Привіт
В процесі ще з січня
В смысле? Жарко с самого утра пипец
Вмикай кондіціонер