Як би називалися нацисти, якби вони нищили євреїв за національною ознакою, але лише чоловічої статі віком від 25 до 60 років... Чомусь стало цікаво?

Відповіді (2)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
 • Міф про євреїв як про найбільш постраждалий від німецьких нацистів народ був складений єврейськими банкірами і ділками бізнесу в Америці. Насправді не євреї постраждали найбільше на національному грунті,а .а слов'яни.Ось чому повний мовчок про винищених ром!в, наприклад? Хто згадує про загиблих африканців на расовому ґрунті від рук нацистів? Хто рахував втрати перерахованих?Міф про "постраждалому" народі потрібен був для політичного обґрунтування державотворення Ізраїль-"рука Америки" на Бл.Сході-краї родовищ і масштабних транспортувань зростаючої в попиті нафти.І ось тому незважаючи на все, що творить Ізраїль, він завжди "під дахом" США за гроші не тільки єврейської діаспори, а всіх платників податків США через продовження впливу єврейської мафії в банківських структурах та інноваційних організаціях, куплених банкірами.

 • westwind2024-05-23 20:21

  Я за те, щоб тебе вже нарешті забрали на фронт, щоб ти тут кожен день не плакав. Може там вже нарешті чоловіком станеш, бо як казав один москаль: "Не корова и не бьік, и не баба не мужик".

  • Марічка2024-05-23 20:27westwind

   Давай я краще пориву тобі рота буєм і нарешті стану чоловіком, а ти пі(да)ра(с)том, як тобі моя пропозиція?)

  • westwind2024-05-23 20:34Марічка

   А ти впевнений, що донечка то твоя робота, може то сусід тобі зробив, а може хто і інший. Не плач тут, ніхто тебе нікуди не забере, ти ж не годишся "Ни в пезду, ни в Красную армию". Грозньій ебака.

  • Марічка2024-05-23 20:42westwind

   Іди собі з Богом, слюнявий ти пососяка

Поставити питання
Реклама

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама