Як краще... обстригти як на першрму фото чи ростити далі волосся щоб таку гульгу робити?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Краса, стиль
- 2024-05-19 23:40
4
в онлайн режиме
в реальном времени
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Играть!
Лента.укр
Интернет опросы: политика, общество
Подача новостей в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Отак спробуй
Непереймайся.
краще нюхай сіську Барбі
що не переймася. то моє волосся
Та то вже тобі вирішувати. Мені волосся на шиї заважає
З довгим зручніше спати, рукою замахнув так і лежать, а короткі на чоло сповзають)
Ото ти МЕНІ будеш розповідати за "зручніше з довгим волоссям спати"
)) Одна з причин того, що я коротко стриглася, була та, що "дехто" постійно смикав мене за волосся!
Ти що, вже ноги поголив, абізян?