Сиділи собі.. поснідали.. каву в тиші п'ємо.. но ні.. якесь радянське опудало як бахне вибивалкою по килиму.. І не зрозуміло чи приліт чи що... У Вас теж нервова система ніяка зараз?
- Доктор Злой
- Жители.укр
- 2024-05-12 09:42
6
Авто, недвижимость, услуги и товары
все регионы Украины
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
В мене нервова система - конопляний канат
це міцна?
Дуже. Найкращі канати з конопель
Слітай на море, відновись
Сидів спокійно у кріслі, нікого не чіпав, тихенько дрімав, тут щось як бахне, я аж підскочив. Виявилося, що то я перднув. Нервова система вже не в п...ду я тобі скажу
Геть не смішно
Слітай на море, відновись
У нас сміттєвози тримають в напрузі
В нас смітник далеко)))
Так. Якось гриміло, а я думала, що вибухи... в ТГ прочитала - " не лякайтесь, це грім".
Гром то окрема тема(((
Хз. Інколи сплю і вибухів не чую. Інколи від фігні здригаюся
Ось і я від фігні