Як переносите качку, є морська хвороба?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2024-05-10 23:25
3
Играть!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Немає. Без проблем.
В мене папа рибак. Ми з дитинства їздили з ним рибалити на воді. Ніякого укачування немає. Ми їхали з сестрою до Туреччини на кораблі переробленому у пасажирський з вантажного, майже всі люди їли пігулки та не могли їсти, а ми їли за трьох та танцювали в клубі, було весело. Вийшовши на зовнішню палубу там був шторм наче цунамі йде на нас. Ми просто зайшли внутр та продовжили веселитися
Дивлячись, яку. Якщо штормить, то тошнить. А просто на воді - ні
А в якому морі тебе штормило
В мокрому