- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Новости УкраиныЛента.укр
Рейтинг
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
17
-
Chubchik81
13
-
Неперевершений...
9
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Марічка 3 дня тому+1А скіко для тебе нормально без секса? -
-
rigolote 2 дня, 17 годин тому+1Книжок поки не спалюю)) -
-
Олег Хмурый 3 дня тому+0Та ну нафіг! Не вигадуй ото там!
Зараз відповідають
Всі-
Ice Hockey 2 дня томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 2 дня, 17 годин томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 2 дня, 17 годин томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 2 дня, 17 годин томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
Сью Кучеряшка 2 дня, 17 годин томуТа мені і одного разу було досить, але дітки... -
rigolote 2 дня, 17 годин томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 2 дня, 19 годин тому
-
Олег Хмурый 3 дня томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там!
Такс, з нетипового. Дивись, зараз такі трубочки продаються, з фільтром, через які можна пити любу брудну воду. Вони, здається, не одноразові. Ліки, ніфуроксазід, особливо. Мотузки, карабіни, вологі серветки
Мотузки, карабіни навіщо
Міняти у місцевих дітей на інформацію
Навіщо дітям карабіни, легше грошів дати
З власного досвіду
Гроші не хотіли брати?
Маму візьми.
Тобі набридло жити з мамою?
Ой капець (((
Металеву кружку, тарілку, ложку… змінну білизни… одноразові бритви, пінку для гоління… термічку легку…
Бо як що спіймає ДПСУ… то наступного ранку будеш вже в учебці… а там воно знадобиться…
Ти справді думаєш , що мене до чогось можна примусити силоміць,а потім повертатися до мене спиною?
Побачимо… на заході тцкшніки не такі як в Києві… особливо як що ловлять когось чужого… а з учебки як що спетляеш то дісбат… по СЗЧ…
Калліну))
Нащо там мені такий мішечок з гів....цукерками? ))
А поради хто даватиме?))
Дивлячись гіпертонік ти чи гіпотонік
Бо дуже відрізняються відчуття та потреби
Якщо гіпертонік то тобі буде добре і так
Якщо гіпотонік тоді треба кофеїн, або щось, що підвищує тиск
Все повинно бути легким та компактним, взуття дуже зручне не вбиваєме водостійке дихаюче одночасно (дуже рекомендую фірму McKinley там дуже зручні кросівки водостійкі та дихаючі одночастно - є у Епіцентр Спормастер ціни 1500-3500+-, буває акції 2 третя пара в подарунок, можно іншим членам сім'ї купити додаткову пару безкоштовно)
Бери з собою аспаркам знадобиться якщо важко серцю буде сприймати цю дорогу
Якщо звик до алкоголю обов'язково його треба взяти, бо організм звик до чогось, йому це потрібно
Дивлячись як ти йдеш у гори - екстремальним способом з палатками, або будеш зупинятися в готелі, це велика різниця
Якщо з друзями без жінок які не звикли до цього, то комплект дуже відрізняється
А як ведмедів та кабанів відлякувати
Ти наче вчора народився, я хуєю...
Знятий з виробництва
Дяк, корисно,
Чохол для фляги та піхва для ножа
Щоб ти ще взяв? Пынку для ванни брать?
Гіда та шерпа бери
Я сам собі гід та шерп
Гід..ти в горах був колись? вмієш планувати оптимальні маршрути по траверсу, складати gpx треки. новігатор хочаб маєш чи з телефоном в гори зібрався круги наматувати. поза дороги ти 10 км не пройдеш за день
Викладу відео переходу і лице навіть своє тобі відкрию, щоб ти міг подрочити по справжньому... обіцяю, занотуй щоб потім чимрити мене якщо задки здам.
Навіщо мені тебе дурака чмирити. краще прислуховуйся
Дурак тобі в рота накакав
Ти обкакаєшся коли зібєшся з маршруту, коли ти не маєш досвіду походів по хащам то черер кожні 100 метрів ти будеш йти в хибному напрямку. за півдня по трекеру ти прошдеш 20 км, а по маршруту 1 км.
декілька альтернативних gpx треків + новігатор + чохол для фляги
Потренуюся, дякую за турботу
Тікі тренеруются з рюкзаком а не просто гуляти
якось буде, сонечко )