Ви б хотіли працювати в бібліотеці?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2024-05-04 21:39
3
Лента.укр
Играть!
Популярные станции. Слушать!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Интернет опросы: политика, общество
все регионы Украины
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Згадала фільм "Бібліотекар"
ще був дешевенький сєрік про бібліотекаршу в стилі Індіани
Я ж по чоловікам! Хоча...
Чому б і ні? Прекрасна робота для пенсіонерки))
А для молоді чому ніт. ваще супер, ніяких стресів, камерна така обстановка. я акщо це нацональна якась бібліотека із доступом до всякого цікаваго
Для молоді теж супер, от тільки зарплати там не супер...
А де супер?
Все пізнається у порівнянні... Але в біблотеках завжди були низькі зарплати. Пам'ятаю, ще в радянські часи приятелька мала зарплату у б-ці 90 крб, коли у мене ставка на заводі у ВГТ була 150 + щомісячна премія + 13-та зарплата.
А пенсіонерам не потрібна супер зп?) особливо коли купа онуків/чок
В онуків є батьки... А пенсіонерам і відпочити можна на легшій роботі))
щось я ще не зустрічав пенсіонерів які мають більше вільного часу саме не пенсії)
Я теж.
Бо в тебе оточення не пенсійне
от і не зустрічав))
В мене пенсійне. Але ні в кого вільного часу НЕМА!
Це, мабуть, у тих, що НЕ ходять на роботу
Точно! Це жах просто! Взагалі відпочинку немає.
Це факт, хоч залежить від роботи звісно) Вахтер, сторож, сільська бібліотекарка - море вільного часу на роботі... але використати його за власним розсудом неможливо. У мене родичка у Львові вахтером працює в училищі, у якому раніше викладала. Можна сказати, страждає там подобово. Спати не може, читати довго не може, бо зір кепський. Знаю, коли мені телефонує, значить на роботі)) Знає всі родинні новини)
В дитинстві хотіла