Доброго ранку!
Можливо хтось харчується в парламентській їдальні?
які там ціни?
савєцкі чи нє?
- Кье Беням
- Їжа, напої, солодке
- 2024-04-24 10:21
7
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
в онлайн режиме
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
все регионы Украины
Интернет опросы: политика, общество
Играть!
Лента.укр
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
У нас краще, смачніше та безкоштовно )))
Думаю, шо депутати в любому разі не голодують...
ще не бачили жодного нардепа, який би прийшов зі своїм сніданком на роботу. Тобто, ціни їх, як і раніше, не хвилюють і цілком їм доступні ))
Ні. Там дорого, зараз
Все по 10
Не була)
Хтось попутав столухи))))
Та ясно хто))
може ми помиляемось?))
щодо служби в СБУ?))
Савецькі.
Наприклад?
Це таємниця, вкрита темрявою.
Але депутати там не харчуються. Лише помічники депутатів та інші допоміжні служби.