Військовому з ціпком зробив зауваження за те що він палив на зупинці, я негідно повівся?
- Марічка
- Психологія
- 2024-04-17 08:06
3
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Играть!
Популярные станции. Слушать!
Подача новостей в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Лента.укр
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Ну краще не "айяяй", а "можна будь ласка попросити не палити на зупинці". Тоді гідно
Саме так
А чому вибрав саме військового? Чи ти всім такі зауваження робиш? Бо курять на зупинках часто-густо.
Бо лиш він і смалив (сільська зупинка ) під навісом смалив - бо накрапало
Я роблю зауваження УСІМ без розбору, якщо палять біля чекаючих на зупинці. Негідниця?)))
Ну таке... після війни ще буде всього..... лишенько.... наслухаються мирні проте що хтось замість них в окопі сидів... якщо буде "післявійни"..
А військові від цивільних про те, що вони їх туди не посилали?
А у відповідь на що подібне прозвучить - твоя думка? ))
Післявійни по-любе буде. Не для усіх, звісно