Майже як ВНВ. На якому боці спиш, правий_лівий, на животі?
- It's me Westwind
- Жители.укр
- 2024-04-10 18:38
4
в реальном времени
в онлайн режиме
Популярные станции. Слушать!
Лента.укр
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Подача новостей в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
- Феліксе Едмундовичу, ви, коли з дружиною спите, то на якому боці, праворуч чи ліворуч від неї?
Дзержинський подумав: якщо скажу, що праворуч, то звинуватять, в тому, що я ультраправий, а якщо скажу, що ліворуч, то звинуватять, що ультралівий.
- А я з дружиною взагалі не сплю.
- Тоді ми будемо судити вас за розбазарювання пролетарської сперми.
Похуй - я не сплю.
Ну або не висипаюсь (апладісмєнти і хлопушкі)
Калачиком
Під мишкою