- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Главные события в Украине и Мирев онлайн режиме
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 3 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 2 дня, 23 години тому+5Совет да любовь. -
Рада Данко 2 дня, 17 годин тому+5Я думаю, що це дуже добре. Життя продовжується. -
Зараз відповідають
Всі-
Рада Данко 1 годину тому
-
Олег Хмурый 10 годин томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там! -
-
Олег Хмурый 10 годин томуОхренеть, что это? Я и слов таких не знаю! -
Марічка 12 годин томуА скіко для тебе нормально без секса? -
Zoya 21 годину тому
хай щастить)
-
-
Марічка 1 день томуА я від себе втомився, наприклад
Володь...
Неа
Що значить неа
То і значить
Показуй, я спеціаліст)
На тобі і не питай більше.
Ти знову крадеш чужі ідеї? В даному випадку ідею шановного пана Night traveler. Варто йому зникнути, як одразу з'являються крадії.
Ні. Пласка
О,да
Ти ж знаєш, що ТАК)
Що у вас зі світлом, як ситуація вцілому?
За "сітуація вцілому" сміюся. Як не дивитися ютуб та не слухати усіх недоблогерів, то жити можна
Зрозумів, а ти як бачиш майбутнє, якщо і далі так буде, думки про те що треба кудись їхати у тебе у людей... зявляються?
Хто хотів поїхати, то вже давно поїхав і повертатися не планує. Усі мої добрі знайомі одразу шукали роботу. Вже рік, як перестали користуватися пільгами біженців. ті, хто повернувся до України, купили (чи збираються купувати) житло на заході України. Хто повернувся до Харкову, кажуть, що виїдуть тільки, якщо Ха здадуть. ну, це ті, кому не все одно хто буде, аби було що їсти-пити.
Я ж залежу від рішення дітей. То поки сиджу на дупі рівно.
Може й для мене з цими постійними обстрілами це питання само відпаде (розумієш за що я).
Навіть не думай про таке, роби що можеш щоб берегтися і хай Бог тебе береже. Пальне на зиму треба закуповувати... якусь діжку на 200л треба мати з пальним
Дякую. Та усе буде добре! Щоб зі мною не сталося, я до усього готова. Як там буде кацапською? - Уныние - смертный грех!
Онуків нянчити будь готова )
Та їх вже нянчити не треба. Вони ж великі. то вони мене будуть "нянчити"
Тоді правнуків )
Нащо? У цій хаті я без світла проживу (якщо буже газ). Та і у синовій теж( твердопаливний котел). Це ж не квартира. Хоча, у молодшого квартира з інд. опаленням
Тут у сусіда генератор кілька днів працював. Я думала здохну. На двір вийти неможливо. Якщо стане сутужно, поїду до старшого. Вони знімають великий дім в Ужгороді.
Ключова фраза ЯКЩО
Я засаджую теплицю, грядки. І в себе і в старшого. Як буде газ, буду закрутки робити, сушити що можна насушити. До осені, по-любому, щось вирішиться, впевнена. Чи поверне на краще, чи навпаки. Подивимося.
Подивимось..
Привіт. По-різному. То довго не було. В когось досі немає (вже 4 доби), в когось не вимикали. В мене цього разу найдовше не було 16 годин. Учора взагалі майже в усьому Харкові не вимикали. Графік віялових відключень є, але він не діє, мабуть. Бо частіше аварійні. Аварійні тільки вдень та від 3 до 12 годин ніби. Зараз на чотири доби віялові на 3 години. А як буде - не знаю.
Сонячно, то я, як буде метро ходити, буду у дім старшого їздити. Там панел,і пока нові, видають 3,5квт стабільно. Я туди навіть прання відвожу.
1квт генератор спокійно тримає болгарку на 950Вт правда я лише перевіряв, як то кажуть перевірку витривалістю мій генератор не проходив, але це гарна ціна за нове устаткування
Можливо комусь згодиться таке у мене 1квт цього виробника, болгарка запускаэться вызуально виглядаэ гарно 4-тактний выд звичайного бензина , окремий картер масла , змышувати бензин не треба
Метро не ходить це біда, бо це критична інфраструктура... одна з останніх має вимикатися... добре, що хоч на літо є як перебути, віриш що питання покращиться? як налаштовані твої друзі/знайомі?