Пупсікі.. зі святос вас,
а я касуську пити.?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2024-04-01 16:46
2
Лента.укр
в онлайн режиме
Авто, недвижимость, услуги и товары
Подача новостей в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Играть!
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Дякую. Навзаєм.
Неприродна та тупа фотожаба. Не вмієш ти робити якісні речі.
Хіба може бути щось тупіше за те що ти робиш ?
Звісно, може. Ти ж це робиш, а це вже дно.
Тупість чи не тупість, але ти лишайся на дні. Там твоє місце.
Поглянь, який ти дартанян
Це певно твоя фотка, будулаєвич. ))
А це ти на колчаковстких фронтах
Яких-яких фронтах, москалику?
ти знов у тварину перетворюєшся? мову курво не розумієш?
Так ти давно вже тварина кацапська. Життя прожила в Україні, а мову досі не вивчила.
Не знав, вафляре, що твоя залупа розмовляє. У тебе напевно дзеркальна хвороба, бо ти її лише в дзеркалі бачиш. ))
Залупа шовинистская, ты поганая хоть марсианский выучи я тебя паскуда все равно узнаю
Ти так нервуєшся, вафлярчику, що мені аж робиться страшно. То як так сталося, що ти за останні 30 років не спромігся вивчити державну мову? Це твоя москальська ненависть до мов?
Ты о чём-то очень личном, залупа?
Ты уверен, что нам нужно знать эти твои особенности?
Нічого не розумію. Пиши нормальною мовою, вафляре.
Залупа при чём тут твой батя?
Касуську хуюсуську