Мене йобані кацапи в телеграм-каналі заблокували. Чому не спиш?
4
Играть!
Интернет опросы: политика, общество
в онлайн режиме
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Популярные станции. Слушать!
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Бо тільки з роботи прийшла))) Каву п'ю.
Що ти там робила у їх каналах?
Це небезпечно. Якщо тебе зупинять воєнні та попросять оглянути телефон та телеграм. Говорять, що так можуть робити особливо коли їдеш на авто. Можуть подумати, що ти підозріло цікавишся інтересами ворожої країни. Навряд чи хтось стане розбиратися, що ти їм писала щось гидке, або на користь нашій країні.
Готую) Щоб на вихідних не заморочуватись
За що заблокували?
За правду