Ви зaxoтiли нoвy aвтiвкy, aлe y вac нeдocтaтньo кoштiв. Як poзв'язyєтe пpoблeмy?
- ІНКВІЗИТОР
- Авто, мото
- 2024-03-18 20:52
4
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Популярные станции. Слушать!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Подача новостей в реальном времени
все регионы Украины
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Не жили богато. нечего и начинать...
Купуєш авто з перших рук за не високою вартістю, перепродаєш з різницею. Так можна пару разів, щоб накопичити ту суму, що не вистачає
Допустимий варіант для того, хто хоче наскладати грошей на нову автівку. )
Ти захотів машину, то твоя проблема. Не маєш коштів, то йди підробляй сантехніком, двірником чи ще кимось. Може на німецького "Trabant-a" назбираєш.
Я десь написав, що захотів ще одну машину?
Ти задав питання, а тепер ввімкни логіку, хоча куди тобі... безпросвітній тормоз (гальмо).
Ти тупий чи хочеш такий здаватися?
То ти тупий, ти задав питання - значить шукаєш поради бо грошей не вистарчає, а я тобі порадив піти двірником чи сантехніком підробляти, валянок і той би зрозумів.
Логіка як у барана.
Це не проблема, а витрати. Але якщо для тебе це проблема - забудь.
Мої питання мене зазвичай не стосуються. Не переводь стрілки, а відповідай.
До чого тут ти. Я відповіла на питання
Я просив давати мені поради?
Ти задав питання, я надала відповідь
Ні, ти перейшла на особистість та навіщось дала ідіотську пораду забути. Питання зовсім не в тому.
Це форма відповіді. До чого тут ти, пенсіонер з компотом.
Просиш компліментів?