Який варіант? (для місць де нема дрескоду)
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Краса, стиль
- 2024-03-17 05:06
8
в онлайн режиме
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
2) тільки тапки не білі
Чому
Тому що дисонанс.
Фу-фу... підорастичні обтягуючи джинси
Чому думки такі у тебе виникають і ти їх гониш від себе демонизуючи їх
Чого це? Мені подобається
А підорастичні обтягуючи джинси обов'язкові в гардеробі чоловіків?
Ну ладно молодь не дуже розуміється на гарно / негарно, але ж коли дорослий чоловік та ще й з товстою дупою таке вдягає....то ж зовсім відраза.
Дарма ти так, Славіку нравіца
Як нравицця, то хай носить) я тут до чого)
Я взагалі б заборонила чоловікам вдягати короткі шорти на законодавчому рівні. Лиш нижче коліна. А то як понапялюють влітку короткі на свої волохаті крівулі і ходять красавцами, а воно фу як не гарно.
Доведеться змиритися, нижче коліна вже років 5 як моветон, а 34 то взагалі рогулізм.
Мені #3 подобається.
Вилитий Том Круз був би
Ти що, рома будулайович?
1
Третій. Ну, у пивбар можна у шортах піти. Кудись ще... я би все ж таки довгі штани вдягла
Скільки градусів тепла за вікном?
Ой спека
В каталозі все прекрасне!!!
Але на тобі воно буде виглядать,як гівно на Зоряні!
Славко, навіщо ти так?!
Походу спіймав флешбеків