Ви часто запізнюєтеся? А як працюєте над собою, щоб завжди та всюди приходити вчасно?
- ІНКВІЗИТОР
- Жители.укр
- 2024-03-12 22:34
5
нагрев до 300 литров в сутки
все регионы Украины
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
в реальном времени
Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Лента.укр
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Люди які запізнюються меня бісять.(с)
Не опаздываю.
І тебе це їбе.
Ні, це тебе їбе.
Раніше приходила навіть раніше ніж потрібно. Але говорять з ким "поведешся.. ", тепер іноді буває запізнююся...Над собою не працюю. Просто привчила людей бути готовими до запізнення.
Хитра лисиця. )))
Майже завжди прохожу раніше. Люди які запізнюються меня бісять.
Що за сайт, намагалася текст вставити у поле відповіді, вилезла реклама, намагалася її закрити та виявилося натиснула замість закрити рекламу на "не подобається" п-здець, як ця реклама за*бала, раніше її тут не було посеред сторінки
Читаєш мої думки. )