- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Главные события в Украине и Мирев онлайн режиме
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 3 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 3 дня тому+5Совет да любовь. -
Рада Данко 2 дня, 17 годин тому+5Я думаю, що це дуже добре. Життя продовжується. -
Зараз відповідають
Всі-
Рада Данко 1 годину тому
-
Олег Хмурый 10 годин томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там! -
-
Олег Хмурый 10 годин томуОхренеть, что это? Я и слов таких не знаю! -
Марічка 12 годин томуА скіко для тебе нормально без секса? -
Zoya 21 годину тому
хай щастить)
-
-
Марічка 1 день томуА я від себе втомився, наприклад
Володь...
Продавцем одягу, фото моделлю, брокером по оренді, рекламним менеджером, помічником вихователя, помічницею по домогосподарству, дропщіпером собачого одягу (створення та ведення проф сторінки та підтримка, зв'язок з покупцями)
Але моя позиція - чоловік видобувач
Моя робота для розвитку та розширення інтересів та зв'язків
Все життя, з 18-ти років, бухгалтером та головним бухгалтером
навіть не цікаво. Підробітки під час навчання в школі не рахуються)) а, згадала, паралельно ФОПом була кілька рочків.
Фотобізнес, інвестбізнес, хорека
"На протязі" у перекладі означає "на сквозняке".
Правильно буде "протягом життя".
Помічник тесляра
Слюсар - інструментальник
Землекоп
Вантажник
Помічник машиніста електровоза
Водій автоцистерни
Слюсар у гальванічному цеху
Механік-агрегатник паливороздавального обладнання
Спеціаліст з контрольно-вимірювальгого обладнання паливороздавальних колонок
Водій таксі
Монтер колії на Укрзалізниці
Дозувальник гарячого повертання
Бригадир потоку повертання (зараз)
Не стоит так доверять интернет-переводчикам. Я прочёл очень много книг на украинском языке. Никогда там не использовалось выражение "на протязі" в качестве обозначения продолжительности периода.
Починаючи з 16 років: фрезерувальник, лаборант по контрольно-вимірювальним приладам, інженер зв'язку, інженер-конструктор, патентознавець, начальник відділу приватизації заводу. і вже на пенсії заст голови організації ветеранів. все.
Так ось хто Квазімоді казан буде налагоджувати...
Санітаркою на швидкій допомозі.
Чом понизила себе на посаді? Додик тебе фельдшеркою призначив))
"на протязі життя" .. це не помилка?
У нас тут Додик узяв на себе функцію літредактора. Чи ти хочеш, щоб ще і я почала всіх виправляти?) Пишіть УПРОДОВЖ і буде вам щастя))
У мене подружка редактор то я боюся їй зайвий раз писати бо соромлюся що з помилками пишу
Редактори/коректори теж помиляються. А зараз здається, що ця професія взагалі відмирає. Чи то, певно, на них економлять скрізь, де тільки можна. ЗМІ неможливо читати - в очах рябить від помилок.
Питай у Люди, вона трохи побузіт але не соромить)
То ще я в Олі питаю інколи, але не з рідної мови, звісно))
"На паротязі" кацапською говіркою означає "на сквознякє". Тре' казати "протягом".
По суті питання: я бюджетник. А це, за словами вафлачка, особа, яка висмоктує гроші з бюджету держави. Те саме роблять медики, вчителі та державні службовці.
Не підйоб, при чом тут ти. Взагалі твою ситуацію не знаю. Володію інформацією, бо часто спілкуюсь з подругою. Я вже давно не в хрущовці, а навіть якщо і була б, що з того)
Sitzredakteur
Мій казан буде електрифікований, радіофікований, метрологічно забезпечений, з приладами навігації і посадки, забезпечений ПМП з окремої нафтобази...
Афігєть!

Я отому червоному вугілля поставляв...
Купив собі місце в раю))))
Ні, отой казан з дівчатами для мене тримають...
Розмріявся
Ну хоч раз на тиждень...
З бабцями накшалт мене
Ааааа я згоден!
Так відразу?
Буду вередувати, зовсім нічого не дадуть...
))
Тут ти правий. Я завтра о 16,50 їду
Ми домовились, пам'ятай