Реклама на цьому сайті зараз всіх задовбує, чи то в одного мене?
- Олег Хмурый
- Інтернет
- 2024-02-22 14:24
6
Сетевая станция на 30 кВт
Подача новостей в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Лента.укр
Интернет опросы: политика, общество
нагрев до 300 литров в сутки
Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Так, заважає навіть побачити верхні посилання Головна, кращі, обговорювані та інше
Треба ставити адгуард, в мене є платний, але раніше тут був не потрібен
Когда что - то сильно мелькает и мельтишит , то хочется дать "єтому" по башке
Будь-яка реклама трохи дратує, але я її дивлюсь та намагаюсь запам'ятати бренди чи пропозиції для того, щоби, боронь боже, не купити той рекламний товар.
Та не в тому річ. Коли будь-який клік стає результатом того, що на весь екран вилазить хто зна що, то це дуже дратує.
Є, але не задовбує. Як і реклама на сайтах, де я дивлюсь серіали. Бо завдяки рекламі я користуюся цими площадками безкоштовно
Коли замість змісту сторінки вилазить на весь екран якась фігня, то це не дуже добре.
adblocker ultimate для windows незачто
Раніше без адблокера завжди заходив. Якщо реклама займає якусь частку екрану - то фіг з нею. Якщо весь - то це вже погано.
У мене коли з телефона така фігня...(
Да,появилась какая-то реклама,которой раньше не было.Возможно сайт медленно подыхает
Да если б он подыхал, то и рекламы б не было.