З вами траплялося щось дивне, наче хтось окультні методи використовує на вас? Що це було, що було дивним?
- Сонечко Яскраве
- Інше
- 2024-02-20 14:12
5
Авто, недвижимость, услуги и товары
в онлайн режиме
Сетевая станция на 30 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Популярные станции. Слушать!
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Подача новостей в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Ні. а хотілось...
Отчаянно хотелось увидеть голую Ксюшу.
Ага...як йду в онлайн шопінг так хтось і використовує якісь окультні методики щодо мене...
Треба все й одразу?)
Ага))) щойно малому набралася....ох
Колись було щось подібне, допоки не навчився використовувати захист. Тепер щонайменша спроба використати проти мене магічний ритуал, автоматично відправляє все це назад, помножене, як мінімум, на 100.
Щось ти весела сьогодні. Не схожа на себе.
І захист на всіх своїх допаків зробив?)
Маг-казкар))
Кому він треба....
А чому тебе так мої допаки хвилюють?
це було не окультне але щось дивне. в дитинстві в нашій квартирі зірвало батарею, я злякалась дуже і стала заїкатись - та так сильно що не могла слово сказати. де мене тільки не лікували і нічого. потім мама з татком на машині відвезлі до бабки в село. що вона там робила зі мною не пам'ятаю але я спала добу і прокинулась нормальною дитиною