Чому місцевий каліна припинив розповідати, як він заварює каву у кастрюльці? Було цікаво...
- Марічка
- Психологія
- 2024-02-13 17:51
4
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Подача новостей в реальном времени
в онлайн режиме
Играть!
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
А ти на своїх генераторах вариш?
Теж лю в "кастрюльці"
) бо тоді туди можна кардамону добряче бахнуть
Тобі можна у тебе ж не 20.000 на місяць 240.000 на рік
Ну, мені зварена у "кастрюльці" кава подобається більше тієї, яка кавомашиною
Маєш право, як і Наталі )
Та я взагалі люблю у чашці заливати окропом. Правда, тоді кави треба сипати більше, але... Чоловік варив у кавомашині, а я завжди у чашці.
Мир та любов!