Ви віддаєте перевагу якому мясу.. просто смаженого на грилі, чи у спеціях, чи запечене, чи кєбаби-котлети, чи рулети, чи тушковане у соусах, чи у бєляшах?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Їжа, напої, солодке
- 2024-01-29 06:40
7
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Лента.укр
Играть!
в онлайн режиме
все регионы Украины
Интернет опросы: политика, общество
Более 2000 интересных игр. Играть!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Жареное,чтоб крупным куском и к нему всякие соусы-майонезы.
Під настрій. Люблю гриль зі спеціями, але від тушкованого в соусі теж не відмовлюсь. Головне, щоби була приємна співрозмовниця поруч. ))
Якась ти сьогодні, м'яко кажучи, дивна. Якась шиза мариться. Відповіді в тебе ні в куй, ні в червону армію. Таке щось. Ти добре почуваєшся?
Останні декілька років, частіше просто зварене або тушене. Іноді запікаю. Котлети останнім часом, також запікаю.
Коли була можливість, то звичайний гриль на вуглях. Зараз роблю аля-гріль на сухій пательні.
Але тушковане теж поважаю. Особливо баранину у пиві)
А ти що, хер за м'ясо вже не рахуєш?
Подбираешь себе образ перед тем как прыгнуть своему йопарю на шампур? Из нас плохие советчики