Пропоную впровадити традицію дарувати подарунки сосайтникам на їх ДН. як вам пропозиція?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Велоспорт
- 2024-01-18 21:12
7
Играть!
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Интернет опросы: политика, общество
Подача новостей в реальном времени
все регионы Украины
Авто, недвижимость, услуги и товары
нагрев до 300 литров в сутки
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Воєнком у захваті від твоєї пропозиції
Мені й так дарують. Не тільки віртуальні. І не тільки на ДН
Будемо дарувати мушлю (по черзі) як при совкові в організаціях пєрєходящєє красноє знамя))
Такі тримає тебе совок ))
Як згадаю, що ти їв банани, куплені з чорного ходу на базі, так і ридаю за ним
На "базі" шмотки меблі та ін техніка...а банани так заносили, з інших дверей
Для Додика зробимо виняток, враховуючи такий дивний збіг обставин. Подаруємо "Майн кампф" (шведською мовою).
Випровадь Гайці мушлю, а потім щось впроваджуй)))
А ти шо Гайці подаруєш?
Сертік в брокард, мабуть
Чому ти знущаєшся з мови
За J-money., чи натурпродукт?
Так дехто й так дарують одне одному подарунки, куплені тут за J-money. Мені теж дарували.
Сосайтник це хто? мені на 50-річчя можеш подарувати нову кавомашину.
Скільки мілісекунд пройшло від бажання узнати хто такі сосайтники до дажання мати нову кавусяварку
це просто іронія, бо ти листівку не відправиш - ховаєшься)))
Я не ховаюсь, просто себе не демонструю) доречі ти також