У Нетаньяху вистачає розуму і сили волі, щоб приймати вірні рішення, незважаючи ні на що.?
6
в онлайн режиме
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Подача новостей в реальном времени
Играть!
Лента.укр
нагрев до 300 литров в сутки
Рада Данко
42
Доктор Злой
36
Night traveler
31
Марічка
28
ВНВ
25
Вірляна
22
Ніньдзя Карате
21
Zoya
14
rigolote
13
Chubchik81
9
Сонечко Яскрав...
6
Слава Петров
6
GAEA
6
Подолянка
2
Мені здається , що в уряді та ще десь там "наверху" обов'язково повинні буди підстаркуваті дядечки.Бо молодь такого буває наробить.... А потім згадують(через роки) та потилицю чухають.
Є база за спиною...своя. яка будувалась весь час існування Ізраїлю. А в нас не те що бази, перший в країні Президент, який жорстко протистоїть рашці.
Видалено.
А що серед простих людей є такі, що люблять війни?
Розумієш у чому справа... те що в Україні називають державною владою налаштоване на деребан, збагачення і піздінг, і те що відбувається зі скаліченими та пораненими військовими -неприпустимо, те що на полі боя від командира залежить ким і як ти помреш або будеш жити чи помреш без жодної відповідальності це неприпустимо!!!! Нагадую усім, що життя людини найвища цінність і ніяка блять чорнорота, особливо якій ніколи на фронті не бути не може каркати, що хтось мусить віддавати своє життя незрозуміло за що
Тому що він лідер незалежної держави. Тому що він переймається долею Ізраїля. Тому що навіть молоді жінки воюють і не розказують за що і хто ще повинен це робити. Тому що його родичі теж на війні, як і родичи інших високопосадовців.
Як думаєш виїзд з Ізраелю для чоловіків зачинений?