Борщ має настоятись 3 дні. крапка?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Їжа, напої, солодке
- 2024-01-09 14:53
5
в реальном времени
в онлайн режиме
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Играть!
Популярные станции. Слушать!
Сетевая станция на 30 кВт
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Ага, і влітку без холодильника))
П"яна будеш
Привіт. Бачила в телеграмі як готують традиційні щи))) Посекли капусту в кориті. Потім у відро. Потім борошном засипали - для бродіння. Через три дні зварили.
Так. гидота
Капусняк не робиш? капуста квашена мяско фасуля картопля морква..також на 2-3 день смакотища
В нас капусняк не так роблять
А як?
Варять пивня або курку (краще півня). Потім в бульон з м'ясом пшоно і натерту капусту свіжу. Коли це провариться добавляють або цілу картоплину (її потім коли звариться в кастрюли товчуть як на пюре) або картоплю нарізану малими кубиками. Потім смажені лук морква і томат. Це мій улюблений суп. Потрібна тільки домашня птиця.
А з квашеної?
Ні
Теж капусту борошном засипаєш?
Сілюю. на 1 кг капусти 23.5 гр солі а на 10 кг капусти 1 кг моркви плюс кмин. нашинкувати, пом"яцькати щоб сік пішов, та під груз. потім як почне булькати протикати раз на день щоб не бзділо. коли юшка стане прозора можна їсти
Нащо ти мені про квашення капусти розказуєш?)) Я про щі питала...
Я залишаю на ніч, а їм вже в обід наступного дня. А якщо наварив багато, то найсмачніший дійсно на третій день. Вважається, що він добре настоявся за цей час.
Бабка втекла ... леся у фантазіях ... все сам?
Яблуко середних розмірів з дупи витягує))) леся цнотлива.
)
Смачний лише свіжий борщ, а ліниві та лохи їдять позавчорашній
А влоп?
То забагато. Доби достатньо
У журналі" дошк. виховання "колись бачила гумореску -Їжте дітки борщ,три дні стояв ще й пес хлептав!
Це мабуть на вечорниці якись.
Ні. Я свіженький люблю.
Нас вже троє....
Можна вже 'соображати'