- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Главные события в Украине и Мирев онлайн режиме
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 3 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 3 дня тому+5Совет да любовь. -
-
Зараз відповідають
Всі-
Сью Кучеряшка 6 годин томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 6 годин томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 6 годин томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
-
rigolote 7 годин томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 8 годин тому
-
Олег Хмурый 17 годин томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там! -
Бабця-серіальниця (с)?
Чого обзиваєшся?
це ж не мої слова))
Чого обзиваєшся чужими словами)
Уяви собі там смайлик чи десять смайликів))
До речі, автор цих слів назвав тут аж 5 улюблених серіалів))
що у тебе по сєрікам?)
Санта-Барбара
Не бачила ні початку, ні кінця, та й середину фактично не дивилася, але все одно майже всіх героїв пам'ятаю по імені та в обличчя))
А Ізауру?
"Ізауру" частково бачила, частково вимушено слухала)) Такі реалії радянських гуртожитків...
А дику троянду?)
Навіть назви такої не чула))
Тоді до чого тут троянда? у неї ж ім'я було Роза...
Роза це русізм
Який ще русизм? У неї ім'я було Роза. Роза Гарсія. Це не назва квітки. Ти ім'я Джон будеш перекладати як Іван у фільмі?
ROSA..де ти тут знайшла букву З?
Які претензії до мене? Я що перекладач серіалу)) У серіалі її ім'я звучить як Роза. Можливо, правильніше було б Роса. У будь-якому разі це не Троянда)
Додам. Оскільки в іспанській ім'я та назва квітки збігаються, то у разі перекладу дівчину теж потрібно називати Трояндою Гарсіа))
До речі, дика троянда українською - це шипшина)) Тоді Шипшина Гарсіа))
Ось бачиш, ніяка не Роза)
Жаль, що ти іноді ради того, щоб потролити, вдаєш із себе дурника)) То значить ім'я Роз(с)а потрібно перекладати? А як тоді буде Кен (Кеннет) українською? Хлопець-вогонь?
Ти старенька бабця, що дивиться серіали? Синок, ти вапче кукухой падвінулся?
Важко назвати якийсь один. Наприклад, я не люблю детективи, але серіал «Правда про справу Гаррі Куберта» сподобався, хоча він якоюсь мірою детектив. Там знімалась файна американська кобіта норвезького походження- Крістін Фросет. Ще непоганий, на мою думку, «Пітьма». Там подорожі в Часі. Також не можна обминути увагою «Міст», хоча це поліцейський детектив, але й цікаві людські стосунки. Непоганий колумбійський романтичний серіал «Тихі води». Серед старих чомусь пригадується «Донна Бейжа». Є ще один норвезький серіал 80-90х років, який хотів би розшукати, але досі мені це не вдається.
Ти жалюгідний
Сімпсони
і Південний парк. Бабуля і Барт подобаються
1 Половина от половины
2 Цветок зла
3 Хороший парень
4 Красивая нуна, что покупает мне еду
5 Младший сын семьи чеболей
6 Подснежник
Можу рейтинг свій привести за 2023 рік
1. Извне
2. Бункер
3. Грызня
4. Тела
5. Ты
Вирішив переглянути сяйво ... Але ж... Програє сіквелу...
Сяйво 80го року?
Так
Останнім часом важко змусити себе дивитися будь що... Випадково натрапив на доктор сон і з таким захопленням переглянув його.... І вкотре на думку спало, що справжнє кіно трапляється дедалі рідше...
Ти правий, не часто. Улюблене старе кіно як бальзам на душу)) добре,що багато знято
Маяк 23 не дивилася? Я вже скачала. Ніяк не доберуся
Розчарування року... Не можна в нас час такий шлак знімати, ще й на мою улюблену тему про космос...
Що? І для фону не піде?
Ніт))
Це про що?
це фантастичний трилер