Хочу акваріум з рибками, у кого є рибки скажіть.. тре багато часу вазюкаться з ними.. ну там постійно чухати акваріум, воду, кормити, гратися?

Відповіді (7)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
 • Наприклад, акваріум 180 л., якщо два фільтри (зовнішній та внутрішній), можна навіть не робити часто підміну води, до двух місяців. В мене гарно сформована біо середа витримувала та не зацвітав. Це було навіть без спеціальної хімії, чисто відстійна вода + спочатку правильно засаджений акваріум (прорахована кількість та сумісність риб, декілька стійких до складних умов рослин, біо таблетки при запуску, дрібний грунт, правильне освітлення).

  ----

  Зараз залишився тільки внутрішній фільтр, замінюю воду чверть, або половину раз у два тижні, сіфон грунту роблю у той же час за допомогою довгого шлангу (одразу зливається вода в унітаз), скребком чистка стінок та + мийка фільтра холодною водою промити губки. Заливаю кристалізатор води. На все уходить біля пів години.

  ---

  Корм для рибок брати тільки німецького виробництва, Tetra, бажано запакований фабрично, інакше коли іншим годувати зацвітає акваріум

  • 180 л..мощьно..можна самому ванну з рибками приймати)

  • Виглядає дуже красиво, особливо якщо переднє скло вигнуто округле трохи, ось такої якості акваріум, німецького виробництва

   В мене такий як на першому фото

  • Гарні. якісний так обов"язково. 180 л на підлозі та рибки..не варто економити

   пам"ятаєш у кіно "Жиголо" там аквариум шикарний був

 • Рада Данко2024-01-02 12:29

  Дивлячись на те, яке буде обладнення та ХТО буде за ним доглядати. Врешті, можна ж винайняти когось при потребі

  • Марічка2024-01-02 11:27

   Бери одразу на 1.5 м3 - красота!! елементарщина, навіть для твого рівня IQ

   • Доктор Злой2024-01-02 09:45

    Білш гемороя ніж з акваріумом складно придумати.

   • Ева Нагая2024-01-02 08:57

    Як і з усіма тваринами. Погодувати, помити і таке інше. Гірше всього чистити акваріум

   • ІНКВІЗИТОР2024-01-02 07:47

    У нас на роботі стояв акваріум з рибками. Як і будь-які хатні тварини, рибки теж потребують уваги та своєчасного годування якісним кормом, чистки акваріума, насичення води киснем… Коротше кажучи, акваріум - це додатковий головний біль тому, хто буде ним займатися. На роботі цим вимушено займається секретарка або діловод. Якщо ж ставитись до цього завдання безвідповідально, то рибки поступово повиздихають. Користь від рибок, якщо і є, то невелика. Якщо на них тупо дивитись, то це заспокоює. ))

   • Юрий South2024-01-02 07:32

    Якщо обставити усіма прибамбасами ( компресор,фільтри,світло,таймер), то раз на день будеш кормити і по потребі чистити фільтр та доливати воду.

    Поставити питання
    Реклама

    Опитування

    Що для України буде перемогою?

    ГолосуватиРезультатиАрхів
    Реклама