Ви шо, на приколі? Я б теж не встояв перед такою спокусою.
- It's me Westwind
- Їжа, напої, солодке
- 2023-12-25 17:48
3
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Интернет опросы: политика, общество
Играть!
в реальном времени
Лента.укр
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Фу
А шо такоє?
Зараз добре згущене молоко майже неможливо купити
Хіба самому згустити, купивши молоко у власників корів)
це так
Я так зробила в листопаді 1982 року - пробила дві дирки і з'їла цілу банку)))Мамі не сказала. Мама щось готувала - а молоко тю тю))) Тому в день поховання Брежнева я простояла у кутку)))
Сумувала за Брежнєвим в кутку?
Так. ридала
I що саме тут спокуса??? Телефон?)
Згущене молоко, так хочеться пробити дві дірочки в банці і випити цілу баночку молока, як колись в армії.
И ничего не слипнется?