що на вечерю? доречі, гмта, нарід проголосував, з тебе селфі
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2023-12-17 15:58
6
в реальном времени
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая станция на 30 кВт
все регионы Украины
в онлайн режиме
Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Та ото думаю... Якщо на обід була текіла, то що ж брати на вечерю?
Пшенична січка з тушкованим півнем. Та якась консерва з баклажанів
Вівсянка та яєчня з кровянкою...і,звісно,чарочка...
Ти так смачно написва про чарочку)))
А якже без неї все оте перетравити?г
Мушлю їй дай в обмін на селфі.
Картопля, морква, цибуля та ковбаса, запечені в рукаві, а також квашена капуста, бурячок з горіхами. Все запиваю компотом з копчених грушок.