- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Онлайн игры для всехИграть!
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 3 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 3 дня тому+5Совет да любовь. -
-
Зараз відповідають
Всі-
Сью Кучеряшка 7 годин томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 7 годин томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 7 годин томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
-
rigolote 8 годин томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 9 годин тому
-
Олег Хмурый 19 годин томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там! -
2-га - це шедевр
є 10 годинний ролік
жодна з них.
Так не буває. одна завжди всеодно буде краще. якщо відповідають - жодна, це ознака незацікавленості, але коли коментують поверхньо незаціківлени люди не інтересуючу їх тему це ознака всіляких комплексів та спроба там щось собі самовтвердити
що означає вислів "поверхньо незаціківлени"?)
Звісно, я не про "очепяткі" )
Коментують поверхньо
незаціківлени люди
ти дійсно коректор?)
Не поверхньо, а поверхово
Поверхово зацікавлені означає неглибоко зацікавлені.
А ось вислів "неглибоко незацікавлені" безсенсовий. Андестенд?
Коментують поверхньо тобто з маленькою долею вникання у тему, такби мовити "на від"їбись"
незацікавлені люди це ті які не хочуть вникати, у них задача там собі щось самовтвердити
В укр. мові нема слова "поверхньо". Є "поверхнево", що й означає "неглибоко" чи, як ти написав, "з маленькою долею вникання у тему". А от вислів "поверхньо незаціківлени люди" (чи навіть якщо грамотно написати "поверхнево незацікавлені" ) - безглуздий. Саме через оте НЕ.
Нема там "поверхньо незаціківлени люди". там кома має бути. то була тобі задачка яку ти не розв"язала)
Карати не можна помилувати)))
Я одразу навіть не про кому а аж у дві строки написав
Коментують поверхньо
незаціківлени люди
куди ще наглядніше
Карати
не можна
помилувати
Де кому поставиш?))
Карати не, можна помилувати
і на основі цього я скажу що цей твій вислів - безглуздий)
Та хоч у п'ять)) Ти це вигадав пізніше - інакше б одразу б написав про кому. І не наглядно, а наочно, не строки, а рядки. Утім нащо рантьє ті коми? То вторинне))
Навіщо писати про кому якщо можна написати в дві строки щоб ти здогадалась що "Коментують поверхньо" це не є "поверхньо незаціківлени". я ще здивувався чи є ти коректором що одразу не зрозуміла а потім взагалі почала вигадувати словосполучення які не мають сенсу
Щоб одразу здогадалася, пишуть слово "кома".
А два рядки - то може бути випадкове натискання на ENTER.
До слова, такі помилки нерідко в книжках трапляються - недоречні переноси.
Що ж до словосполук без сенсу, то в тебе їх і так вистачає.
Але тобі захотілося потролити))
Мені вони обидві не подобаються, тому я їх не стала переслуховувати, щоб для тебе спеціально визначити, яка гірша
В таких питаннях тре бути безпристрасним
Текст в студію в українському перекладі.
Незважаючи на походження
Є у кожного день народження,
І у бідного, і в заможного
День народження є у кожного.
Приспів:
А сьогодні твій – твій святковий день!
За широкий стіл запроси гостей!
Хай лунають тости, тости, тости!
Last Christmas
1