Ви колись хотіли бути піратом чи піраткою?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2023-12-11 18:54
8
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
все регионы Украины
нагрев до 300 литров в сутки
Интернет опросы: политика, общество
Авто, недвижимость, услуги и товары
Подача новостей в реальном времени
Лента.укр
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Два корсари - комісари )))
Навіть я знаю, що не «добича», а «здобич»))) треба і для тебе, мабуть, зробити окреме питання для «ляпів»
Маєш бути вдячним Ріго за те, що пробачила тобі. А я не така добра як вона))
Красунчики
прям Аполлони викопані.
Ти скажи чим вечеряв, догриз вже хрін?
Так, справжнім корсаром. )
сцука
О ДАААА
Космонавтові не зраждувала
Меня зовут Бен Ганн, я твой личный пират и возьму тебя на абордажжжжжжжжжжж
Ні. Нащо мені це
цікаве життя авантюриста
Для гедоніста - навряд)
Навпаки, нові враження, пригоди, емоціональні гойдалки задовідьняють потреби в задоволенні, а що коли жирнюча добича то взагалі кстаз.
Уявила тебе без ванни))
Узяв на абордаж пару шхун, відвіз золото в печеру таємну і на яхті пішов на свій острів з джакузі
У в"єтнамі був на острівці який був базою для піратів, з яхти зайшли з однієї сторони там піщаний пляж, матюками проходиш в глиб там як колодязь зі всіх сторін захищений скалами і декілька печер, в одну зайшли і вийшли з гроту який на іншій стороні острова прямо у воду. дуже романтично
цей?
ось цей грот звідки дві гватемалки виходять
Ось цей острів, але вони там все на одне обличчя
Класно! От тільки не зрозуміла "матюками проходиш в глиб"
щоб потрапити в глиб острова тре перейти дуже пересічену місцевість, важкопроходиму
Ясно, "з матюками".
Не з матюками, а матюками
Я люблю комфорт. а не авантюри. мені це нецікаво
Тому ти обрала екстрену допомогу)
це не авантюра а робота.
Пірат то також робота