Що з того, чого Вам не вистачало у дитинстві, надолужували у дорослому віці? Задоволення вийшло таке як уявляли, або за рахунок того, що вже пізно, то не так?

Відповіді (9)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
 • Юрий South2023-12-02 20:32

  Не за їжею, а ні за одягом не страдав. Не було велосипеда до 14 років, приймача чи магнітофона до перших зарплат, а ось ковзанок так і не придбав...

  Стосовно того, яке було б задоволення від магнітофона в дитинстві, казати важко, але судячи по веліку- значно більше,ніж коли купив сам. Тоді це було задоволення

 • Впоискахлета2023-12-02 14:28

  Не вистачало одягу , взуття.а однажды счастье привалило. Сосед работал в сторожем в универмаге на контрактовой. И купил австрийские сапоги племяшке, але....только на моей ноге они смогли застегнуться.Поэтому я разжилась шикарными сапогами на шпильке.Сейчас конечно компенсировано всё . нО должна заметить - что часто купленный в магазинах одяг програє по качеству тому , что покупаешь в хумане.Нажаль)

  Задоволення? Ну - чем моложе - тем ярче все впечатления)

  • ІНКВІЗИТОР2023-12-02 14:15

   Був у мене приятель-жид в дитинстві. Його сім’я (він, батько, мати та молодший брат) були запеклими книголюбами. Його бабуся працювала на якійсь книжковій базі в іншому місті, а дідусь був водієм, який займався розвезенням книг по інших книжкових магазинах. Пізніше сім’я приятеля перебралася до Москви. Я іноді бував вдома у приятеля й бачив маси літератури в їхніх кімнатах, а приятель любив похвалитися своєю хатньою бібліотекою. Серед книг, про які я не смів навіть мріяти, було повне зібрання «бібліотеки піонера», куди увійшли пригодницькі книжки самих різних авторів та багато іншого. В той момент у мене виникла мрія зібрати й собі вдома величезну бібліотеку, коли виросту. В сутності, так і сталося, але книжки в мене переважно англомовні та трохи шведськомовних. Звісно, є також українські та кацапомовні, але останні я виніс до комори.

   • Книжки в мене переважно англомовні та трохи шведськомовних. (с)

    А ЗРОБИ фотку ,хоча б з 5ть англомовних та трьома шведомовних книг,...на фони циеи видповиди!!!!

    це занадто просто,виноград. Просто докажи що ти не ТРЕПЛО!

  • rigolote2023-12-02 13:20змінено

   Велосипед хотіла років у 7-9. Потім, у підлітковому віці, уже мала його, дідусь свого віддав))

   Але то вже не той ефект. Книжки якісь хотіла прочитати, яких не було в бібліотеці... Може, іще щось, однак точно не пам'ятаю... Певно, ті бажання не надто сильні були, якщо не відклалися в пам'яті))

   • Доктор Злой2023-12-02 13:08

    В дитинстві я не мала гарного одягу. Тому що був совок і все приходилось "діставати". Крім того, в мене татко був військовий тому ми часто мешкали в якихось мухосрансках . Тому тепер я маю купу гарного одягу. Але....задоволення накшалт того, що я відчула коли мені татко з афгану привіз дублянку - немає...

    • Night traveler2023-12-02 12:53

     Всегда хотел групповуху с тётками у которых волосатые письки.Лет с 13-ти где-то.Тогда в основном не брили,а сейчас все бреют, поэтому желание не удовлетворено.

     • Alouette2023-12-02 12:46

      Вийшло краще, ніж могла уявити

      • Рада Данко2023-12-02 12:43

       Не усе можна надолужити.

       • Вікінг2023-12-02 12:39

        Транзисторний радіоприймач, але трішки вже не те задоволення

        Поставити питання
        Реклама

        Опитування

        Що для України буде перемогою?

        ГолосуватиРезультатиАрхів
        Реклама