Терине питання. Коли приходите додому телефон як кладете, екраном вниз чи вгору?
- It's me Westwind
- Гадания, магия
- 2023-11-18 17:16
9
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая станция на 30 кВт
Играть!
все регионы Украины
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Спеціалісти рекомендують екраном донизу. Я про це згадую, коли побачу, що лежить екраном догори!
Завжди екраном вгору
Моє питання було про довіру. Я клала і кладу екраном догори. Мені нічого приховувати. Екран донизу - це про таємниці. Якщо в сім*ї є таємниці, то... така собі сім*я
А я про прикмети, екраном вгору значить відкрита людина.
А, ось в чому справа..)) Я не з-за недовіри, а в цілях збереження камер, клав на екран. А так, ніколи не блокував, поки в новому телефоні не з'явився NTFS, чи як там його)). В чужі телефони не заглядаю, на дзвінки в них відповідаю, якщо дзвонять рідні чи близькі друзі, а так- несу господиням))
А мене дратує телефон мордою вниз. Одразу питання - шо ти від мене приховуєш? )) Я добре пам*ятаю, чому тоді ставила те питання. ЦЕ було ще за царя Г
ороха))
А мене дратують пуш повідомлення,які запалюють екран серед ночі
Так блокуй їх
Не мій телефон
))
Так побий його ))
Дорогий,сцуко...
Не надаю цьому значення. Як покладу, так і лежатиме)
Ша підставку бездротової зарядки
Ношу у кишені, бо звикла, що телефон майже завжди при мені
Зараз чохол з захистом камер, так що кладу як прийдеться. Старий клав екраном вниз
Когда прихожу домой, телефон кладу всегда экраном ввех. Объяснить почему так его кладу на стол или на постель ,увы не могу.