і я питаю.. це стокгольмський синдром чи просто вата і ждуни ті хто споживає рашистський контент?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2023-11-08 19:03
5
нагрев до 300 литров в сутки
Авто, недвижимость, услуги и товары
Играть!
в реальном времени
все регионы Украины
в онлайн режиме
Лента.укр
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Кєн на ферарі, тре вже починати викорчовувати з з себе і американщину. Котигорошко, будеш
God bless America
Как там твоя ранка от попки до ротика? Затянулась? Приходи ко мне завтра поговорим о твоей стокгольмской проблеме
Це мерзенні манкурти.
Це колишні кагебісти)
А хто розмовляє російською мовою?
Є категорія неофітів, які через день після того, як самі перейшли на українську, починають вимагати цього від інших))