Ви споживаєте російский контент? сайти, на відосікі на ютубе, в інстє, фб, фільми, передачі
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2023-11-03 06:43
8
Сетевая станция на 30 кВт
Интернет опросы: политика, общество
все регионы Украины
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Играть!
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
В жодному разі.
Доводиться бля. Сайти - ні. Деякі канали на ютубі - так.
Не політика.
Технічні канали з електроніки - два штуки, регулярно.
Техніка гри на гітарі - три канали регулярно.
Випадковий контент - нерегулярно, пару разів на тиждень взагалі.
Але нашим респект. Багато з'явилось наукового матеріалу на нашій співучій. Це круто!
І музичного і технічного і освітнього.
Так. Є чудовий канал "точка ред" з фільмами для жінок і "точка блек" для чоловіків. Американські канали. На російській. І у мене є чудова бібліотека дететиву. Вони видавалися на російській.
Хочеться смачної кави і сто сучасних винищувачів для України...
Можна і без кави)
Доброго ранку!
В жодному разі.
Не пизди,десантура шведська!
Так. А то чого б мені потрібен був впн? Я навіть книги російською читаю, прикинь!)
"Праведник яко финкс процветЕт . И яко кедр иже в ливане умножится".Это я к чему - к тому что праведник тут только один. И это не мы с вами)
Та я на праведницю й не претендую.
Так,іноді.
Будеш покаран
Знаю
Каюсь. Ще дивлюся Що Де Коли?