Пупсікі, робимо потягусі та ідемо пити кавусю.?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2023-10-21 04:56
5
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Авто, недвижимость, услуги и товары
Играть!
в реальном времени
Лента.укр
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Дякую, що нагадав, а то прохолола вже...
Яку каву ти п'єш? Покажи зображення
Чорну
Слухаюсь та корюся! Саме так зараз і робитиму. О шостій прокинувся, зробив зарядку і випив чаю з яблучним біляшем. Черговий юніт щойно пройшов. Тепер можна випити пару горняток кавусі.
До слова, про ПАРУ...
Молодчинка, що виправляєш помилки
А ти вже третій вид біляшів насмажив?)
Знаючі люди радять тобі... для здорового сну
Головне, щоб не більше трьох філіжанок за ранок....