Вставайте... вриваємось у п"ятницю.?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Краса, стиль
- 2023-10-19 04:54
6
в онлайн режиме
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
все регионы Украины
Лента.укр
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Подача новостей в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
В тебе вже п’ятниця?)) інший вимір
це був ананос)
Ще один перехвилювався…)) що за день такий
Знаючі люди кажуть, що підарів зазвичай о 5-ій ранку глисти турбувати починають
Вриватись у п'ятницю - це бухати та відриватись у нічному клубу з четверга))) а не дивиться ютуб у ліжку
Любиш нічні клюби?
Вперед і з піснею!
Боже,яка ж хуйня(((
Чому ти не спиш?
Ранок самий продуктивнй час. то того ж морально є задоволення ... напрацювався над проектами, багато зробив, на на годиннику лише 13-00
Кажуть таким як він - глисти спати не дають
Чому ти спиш?