Ну так, для розуміння... масштабів нашої війни та чужої. Схоже?
2
Лента.укр
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
все регионы Украины
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
У Харкові живуть та працюють 50 представників ООН.
У Газі – 13 000. ТРИНАДЦЯТЬ ТИСЯЧ!
Живуть та працюють.
І висловлюють максимальне занепокоєння
Яка ганьба цьому оон
Взагалі не розумію нащо ця організаця? Слухати маячню небензі?
ці 13000 палестинці-даромїди
Не знаю хто такі "представники ВНН"....але знаю точно, що молодь Сектору Газа не працює ніде, отримують допомогу від ЄС а займаються риттям підземних ходів для здійснення терактів та виготовленням зброї.
А, вже побачив, що ООН..
Колись один з моїх командирів казав так про різного роду перевіряючих: - не треба нам допомогати - НЕ ЗАВАЖАЙТЕ!!
То я сліпа. Вибачай
"Ніхто не ідеальний"
Воно то так(((
Але Косово ще менше,а поминяло дуже багато чого!
Сектор Газа - 360 км*
Косово - 10887 км*
Яка територія меньша?