Як думаєте, існують так звані «погані» місця? Ще їх називають місця зла. Якщо так, то чи доводилось вам потрапляти в такі місця? Що ви в них відчували? Фільм навіяв.
- ІНКВІЗИТОР
- Свiт
- 2023-10-05 21:59
3
в онлайн режиме
Интернет опросы: политика, общество
Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
все регионы Украины
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Думаю,что существуют
Раша
Це зрозуміло. )) А з містичної точки зору?
Не думаю. Ось вузли зі знаком + та - точно є. Коли в нас була дача, то там було одне місце, на якому навіть бур'ян не ріс
А з чим це пов’язано? Що це за вузли + та - ?
Геопатогенні зони. Почитай у гуглі. Я зараз знервована дуже. В нас два великі прильоти. Дитинка загинула
Падлюки кацапські. Ніколи не думав, що зможу когось настільки ненавидіти, що бажав би їм згоріти в ядерному вогні.
Я не настільки милосердна. Хай живуть довго. Та гниють заживо
Для кого як)