А що, сьогодні "обжираловки" не буде? Де Гайка? Чи мені питати, що на вечерю в Вас?
- It's me Westwind
- Їжа, напої, солодке
- 2023-10-04 20:59
6
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Сетевая станция на 30 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Интернет опросы: политика, общество
в онлайн режиме
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Якийсь день був, занадто активний сьогодні. Намоталась, ще й наготувала всього. Котлетки, олів'є щось замандюрилось, ще й холодцю наварила, правда віг буде вже на завтра, тільки розлила.
Лікер
Віддала тушковану з грибами картоплю і салат з крабових паличок племінникові, собі лишила два налисники з вишнями і маком)
В мене салат був. Помідори+цибуля+рокамболь(замість часнику)+сулугуні. З житнім хлібом
У неё голова болит