Як ставитесь до йоги та різних східних практик? Якось завжди обходив це питання, бо вважав його чужим для європейської культури. А тут книжка трапилась та навіяла запитання.
- ІНКВІЗИТОР
- Філософія
- 2023-09-29 10:11
5
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
в онлайн режиме
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Играть!
Подача новостей в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Положительно
Тут же в основном люди чуждые физкультуре.Думаю они будут против.Варя и Кудесница так точно.
Йога - це не зовсім фізкультура. Насправді — це шлях до Бога, а йог — людина, що реалізувала Бога.
Йога містить методи та способи досягнення Вищої Істини, пізнання самого себе, призначення свого життя, розкриття божественних здібностей.
Здешние тётки таким не интересуются я думаю
Тут є лише дві жінки, котрі цікавляться. Решта так, плебс. ))
Патрицій ти укрхомівський)))
Позитивно
Йога корисна, але якщо займатися, то спочатку вчитися з майстром як правильно та потім займатися періодично, а не аби як. Інакше це як спортом займатися непостійно, то нашкодити можна організму так
Я тільки ''за''