Про зріст добробуту: навіть президент не гребував збивати з перехожих шапки, а зараз лежить на смітнику "пижик" нікому не потрібний...?
- Юрий South
- Краса, стиль
- 2023-09-27 13:53
6
Сетевая станция на 30 кВт
Авто, недвижимость, услуги и товары
Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Лента.укр
Так вже не носять пижики! Учорашній день...
То,просто зими не ті...
і це теж...
Зараз гаджети"збивають" -прикмета часу )
що цікаво - якісні гаджети, на смітнику не валяються...
Ось коли будуть валятися - значить ми точно вже в Європі )
Ну так. Але кого ні зустрінеш то всі бідні-нещасні, на хліб не хватає.
це той,шо тоненько під товстим шаром червоної ікри?
Так..ниють та ниють)))
Як оцей:
Ми живемо в епоху споживання... якісних речей дуже мало, як на мене все "китай" і не має значення хто виробник.
Китай "пижиків" не робить!

Я про якість того, що зараз випускають :о)
Справа в тому,що Китай випускає дуже якісні речі. Хоча б ті ж самі смартфони - у більшості Китайські. Ми ж, купуючи дешевше, хочемо, щоб якість була брендова...а так не буває, нажаль.
Якщо Китай Мерседеси клепає, то що йому варто «пижика» пошити? ))
їм чукчи оленів не постачає...
Скоро постачатимуть. Вони ж наче сибір вже окупували без жодного пострілу. А там і до тундри недалеко. ))
Там їм робити нічого і взяти теж...
ХЗ? А з чого «пижики» шити?
Шлунок китайців звик до стибунців, нафіга їм ті олені?
))
Так вони не для себе, а для нас шитимуть. )
Сміттярам додати роботи? Дякуємо!
Ну, вони ж люди. Їм же теж треба робота і на що жити. До того ж, мода з часом міняється. Те, що сьогодні вважається застарілим, років за 10-15 може стати останнім писком моди. ))
У кого, кого - а у сміттярів роботи: греблю гати!
Часи змінилися. Тенденції моди теж. Недавно заліз до комори, щоби подивитися як там справи. Виявилось, що у мене ще лишилися колишні підписні видання творів Олександра Дюма, Джека Лондона, Ернста Гемінґвея, Вальтер Скотта… Але всі окупантською говіркою. Я думав, що давно їх позбувся, але ні. Просто виніс їх туди та заставив банками, пустими та свіжими закрутками. Ще якісь килими, котрі колись лежали на підлозі… Отже, часи на «пижики» та савєцькі видання давно минули. Таким чином, збивання шапок проФФесором вже не актуальні. Особливо, в теперішніх умовах.
Дуже гідні письменникі. Не важливо на якій мові,головне,щоб міг їх читати. Ти ж не рішення пленума ЦК КПРС читатимеш...
Я не кажу, що письменники погані. Навпаки, це ж класика. А от мова має першочергове значення. Чому? Тому, що мова - це найперший чинник будь-якої культури, її дзеркало. Тим, хто нам насаджував чужу кацапську культуру, саме цього й треба було досягти, а саме, щоб люди казали : «А какая разница на каком языке?». При цьому чомусь переходити на українську мову не поспішали.
Ні, не мова. Попитай хоча б наших воїнів Фразу, Тарікаса - є серед них хто спілкується руською мовою? І, якщо є - багато таких?
А тепер ще одне. Чи не знаєш ти таких хто спілкувався українською, з трибун через слово - Слава України, в вишиванці, а сам - чи не найперший ворог України?
Знаю і таких. Та й ти напевно знаєш. Просто потрібно відділяти пшеницю від будяків.
Так от, справа не в мові, а в думках. І все рівно, на якій мові та думка зріє...
Не зовсім так. Людина думає не мовою, а образами. А мова - це знакова система, в яку людина «одягає» сукупність своїх образів. Це я до того, що іноді люди шукають будь-яке виправдання своїй ліні вивчити мову держави, чий хліб вона їсть.
Отже, справа передусім у мові, а далі вже треба дивитися хто чим дише.
Не згоден. Багато з тих, хто спілкується російською, знають українську. Можливо не так добре, але знають. Регіон проживання - російськомовний.Так склалося історично, ще з часів заселення цих земель, потім,правда Сталін ще підпортив,сука...Ламати через коліно - хибний шлях, треба заохочувати. Колись, дуже,дуже давно я з Терою вів подібну дискусію. Вона посміхалась з мене, а я їй казав, що якщо українізація буде проводитись примусово і прискорено - проллється кров. Вона посміясь з мене...Але я навіть не думав, що кров буде литись такими потоками...(
Надто довго ми заохочували. Вже більше 30 років, але москалі так і не заохотились. Не треба нікого ламати через коліно. Достатньо прийняти відповідний закон і його виконувати. В Європі ти не отримаєш громадянство без вільного володіння державною мовою. А ми хіба не Європа? Якщо людина за 30 років не спромоглася вивчити мову, то ніякі заохочення її не змусять це зробити.
Нажаль, за 30 років ми так і не стали Європою, не зважаючи на георграфію...Це - перше. Друге, те, що не всі 30 років ми робили вірні та корисні кроки. А які і робили ,були недостатніми. Взяти хоча би ті ж самі книжки - треба було книгу українською звільнити від усіх податків.Починаючи з якісної бумаги для її друку. Чом так популярні в нас книги руською мовою? А тому, що вони якісні,яскраві, цікаві автори, сучасні. А в нас - страхолюддя за неімовірні кошти...
В цьому винні хто? Звісно, ми самі. Починаючи з 1991 по 2014 рік кремль тримав Україну під контролем, ставлячи тих презів, котрі йому були потрібні. А хто, як вівці, йшли на на виборчі дільниці та голосував за чергового кремлядського ставленика? Знову ми. А коли люди почали прокидатися від сну та говорити про реальну Незалежність, то що сталось? Війна, бо кремль не може добровільно відмовитись від свого контролю над Україною. А ти кажеш книжки. До речі, сучасній українській літературі є чим похвалитися. Поцікався книгами-переможцями «Коронації слова» за останнє десятиліття в не тільки. Там є що почитати і не мало. Було би бажання.
З п'яти Кравчук та Ющ були точно не ставленники кремля...і ті, в цьому планінічого не зробили
Я теж так думав, але обидва не хотіли сильно дратувати кремль. Інакше, Україна залишилася би без газу, і війна могла статися вже тоді. А кого звинувачували б у цьому? Звісно, президента. Та й Україна в ті часи була ще наполовину зкацапленою.
Війна і так сталася... а на той час ще озброєння не було разворовано та ракети не знищені...
Як нам тоді пояснювали, основна частина ядерної зброї знаходилась на території кацапстану, а кнопка була в Україні. Масквабад вимагав перенести кнопку до кацапщини, оскільки скористатися нею Україна все одне не зможе. Націоналісти в Києві кричали, що в жодному разі нічого москалям не віддавати, але таки віддали. А пізніше бандюкович віддав Штатам збагачений уран.
Зараз наші в Європі дають "жару"
Кожний по -своєму
Видалено.
Чи любиш ти японську поезію?
Ні. Їхня культура надто специфічна, не всім подобається.
А звідки ти це знаєш? Вивчив японську?
Я ж лінгвіст (Германські мови). )) Тільки впритул я її не вивчав. Був у нас предмет Мовознавство. Нам викладали структуру мов світу. Не обминули і японську з деяких причин. А заради інтересу я погортав кілька підручників з цієї мови. Можу сказати, що як мова, так і культура дуууже специфічні. Якщо вивчати японську мову (бажано, в молодому віці), то це означає вивчати дві мови - письмову та усну, оскільки вони відрізняються. Крім того, у них два алфавіти, один для траслітерації своїх ієрогліфів, а інший для іноземних слів (хірагана та катакана). Але не це страшно. Культура їхня, м’яко кажучи, на любителя. Пригадую, наша молода викладачка англійської в універі вийшла заміж за японця та перебралась до Токіо. Почитали б ви її листи звідти! Вона описувала ту країну та її традиції, побачені очима європейської людини. Нехай боги милують там жити!
ЯКИЙ ТИ В ЖОПУ ЛИНГВИСТ,БЛДь????
що ти несеш?????
...тому що не кжний зможе опанувати гугл-перекладач!!
А ким ще був? Просто цікаво. Бажано, з посиланням.
Я не за те. Якщо не знаєш мови оригіналу, будеш читати у перекладі. Тобто... ти ніяк не зможеш мати особисту думку, а будеш змушений покладатися на те, яке бачення було в перекладача.
Ось я жодного разу не японка, але мені подобається сам підхід до вираження внутрішнього стану людини, чи опису природи, японськими поетами.
Коротше, я намагалася тебе потролити. Ну, ти й сам це зрозумів. )))
Я тому й кіно не дуже люблю. Краще читати. Бо, коли читаєш, додумаєш своє, а коли дивишся, то за тебе вже все придумали
Кіно може подобатись, може ні - все залежить від того, на скільки твій смак співпав зі смаком режисера...
Нізззя.

Зя! Зя! Зя!)))
В мене дві шубки вже років сім не носяться)))
Зажерлась?

Мій любимий аксесуар - рюкзак. Якось до шуб не пасує)
є рішення - з однієї з шуб зшити рюкзак...хутровий...все буде Ок!
Вони різні)))
Тоді з двох по шматочку...
Тоді в мене не буде ні одної шуби, але буде рюкзак, який не підійде до жодної куртки)))
Ти ж не наматрацник шитимеш! Трохи там, трохи там...з шуб вийдуть напівшубки...Зими зараз теплі...
Я не ношу довге. Вони й так коротенькі)
Ну,добре - не напівшубки, а маєчки...
То в тебе "маєчка"
Не подобається маєчка, то - бюстгальтер, чи як казала моя мала,як була мала - галстук!
На мій "бюст" як раз шуба піде
щось ти дуже вередлива!
Все рівно ти їх не носиш!...Ріж,давай! ))
Колись хотіла з каракулевої зробити жакетку до "маленького чорного платтячка". А тепер... нащо? куди я буду це вдягати?
Щось мені все більше хочеться кудись у глуш таку, щоб можна було хоч голою... аби мухи та комарі не кусали
Не повіриш, теж кудись би в ліс забрався...аби річка була не дуже далеко...)))
В мене вудки є. І навіть ДВА садки. Давай разом того... у ліс!
А у мене спінінг...як піду....))))
Чур, я готую, а ти миєш посуд!)
Мию легко...витирати не люблю...))
Та само висохне)
Ні, не люблю "само"...краще витру
Видалено.