Якщо б вас привели до кімнати з пультом із великою червоною кнопкою, і сказали, якщо натиснеш на неї, уся росія від Калінінграда до Владивостока вибухне...
Ви б натиснули?
7
в реальном времени
Лента.укр
Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Популярные станции. Слушать!
Подача новостей в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Ні
А можна натиснути двічі, щоб вже напевно?
Кенігсберг - це не росія. Ось, якби вони пощезли, ото кнопка булаб! Всим кнопкам кнопка!
Спитай це у матерів загиблих дітей.
У, блін. Якщо все це одразу вибухне, скільки ж буде смердіти.
А можна тільки по " центру прінятія решеній"?
Можна, але спочатку покажи, ці... як їх там
А ось і не поб'ємося.... Залюбки поступлюся будь з ким цією нагодою ))