- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Главные события в Украине и Мирев онлайн режиме
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Новости УкраиныЛента.укр
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 3 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 3 дня тому+5Совет да любовь. -
-
Зараз відповідають
Всі-
Сью Кучеряшка 8 годин томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 8 годин томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 8 годин томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
-
rigolote 8 годин томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 10 годин тому
-
Олег Хмурый 19 годин томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там! -
У наших тіток кращі та більші. Я майже впевнений. )
Чмо,..ти один минус замитив.(вид мене)
Тепер скажи хто тоби 7+ ставить.(не раз запитуав)
слабо,гандонище???
То завелика
То есть найпрекрасниша!!
О...це правда
Невже хтось перегорнув?

Хороший мальчик...
Дуже
Як почуваєшся?
Ще маю 37 ..це капець якийсь
Для мене 37 гірше за 38...давай одужуй, сезон закінчується!
Ну то добре що є
А сіська гаряча?
Хоч яйця смаж..шкода зповзуть
Треба одразу злизати)
Фубля
Збоченець старий
Розкажи, плз, як ви в'ялите помідори)
Але я роблю в духовці бо не маю терпіння з ними бабратись)
10 днів на сонці
Та де те сонце))
Зроби смажені!
Просто смажити на сковорідці і в банку?
Ні. Не просто. Треба такі собі товстенькі щільні не соковиті томатики. Зазвичай осінні сливовидні такі продаються. Різати кільцями товщиною з палець. Обсмажити на сковорідці з невеликим шаром олії. Несильно, тільки, щоб побіліла поверхня помідоруа. До того, як почнеш смажити, зробити суміш з базіліку, кропу, петрушки чи якихось інших травок та часнику (порізати, присолити за смаком та залити невеликою кількістю киплячеї олії. Краще оливкової, але то таке...) у стерильну банку кладеш шар смажених томатів, солиш на свій смак, виливаеш чайну ложку яблучного оцту (можна любого), зверху шар трав'яної суміші. І так до верху. Сильно не натовкувати, але щоб вільного місця не було. Закрити кришкою, дати охолонути. Тримати у холодильнику. У орігінальному рецепті смажать цілі некрупні помідори, наколоті зубочисткою. Мені більше подобається різані
Дякую
То маленька
То вже велика
Ні. А в тебе?
В мене така
А мені такі не подобаються)))
А які подобаються?
Маленькі
) згоден! Знову ж- спина не болить носити
І в руці приємно тримати
І не тільки в руці...
)))ну так
А мені такі подобаються)))
То тримай себе за цицьки
Чому себе?)))
Бо в тебе ж таки
В мене є такі поруч)))
От же брехло))))
Видалено.
Кофта? Я такий фасон не носю
Зря)))
Заморюсь голитися для такої кофти

Будь не голеним
Тоді краще чорну кофту