Це ж добре, коли є подруги, яким завжди потрібні кабачки?
Доброго вечора, співкамерники!
- Рада Данко
- Ігри, розваги
- 2023-08-23 19:46
6
Подача новостей в реальном времени
Лента.укр
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Авто, недвижимость, услуги и товары
Chubchik81
26
Рада Данко
25
Ice Hockey
14
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Мені ще три залишилось осилити))
Доброго)
У мене почались помідори і стрючкова квасоля
Помідори мене вже задовбали. Огірки ніяк не закінчуються. Шпарагівка - кожен день по великому пучку. )))
Сусіди-геї не хочуть?) чи свої мають?
Вони переїхали
Подруги - це взагалі добре. А друзі так взагалі. ))
Дивне посилання. Перевір
То була помилка. Виправив.
-Боже, в мене знов повно кабачків!
-(вкрадливо) Зайві?
- Та вже бачити їх не хочу!
- То сховай з очей до завтра! Тільки не забудь узяти, коли до мене будеш йти!
На помидоры они бы были более падки.
Помідори я нікому не роздаю.