Местному бездельнику и девианту кену к просмотру обязательно взорванный пердак до 11 минут просмотра гарантирую. Всем адекватным людям смотреть по желанию?
- Марічка
- Психологія
- 2023-08-14 09:42
3
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Интернет опросы: политика, общество
Более 2000 интересных игр. Играть!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая станция на 30 кВт
Подача новостей в реальном времени
в онлайн режиме
Ну, ти ж у курсі, що я підписана та дивлюсь регулярно?
Дивує, як люди схильні закривати очі та затикати вуха, коли їм щось не подобається. Ніхто вже не намагається побачити суть питання. Або вникнути у причину... - ЧОМУ щось було сказано та ще й у провокуючо агресивній манері?
Таке враження , що я(ми) в будинку божевільних...(
Аж цікаво, хтось ще дивився?
А ти типу здоровий?
Принаймні, я не хочу вбивати російських дітей
Та я вже зрозуміла що едине що ти хочешь - це з'їбатися. любитель російских дітей
Я не розповідаю, що робити тобі, Танюша, буду вдячний за взаєм, Танюша, ми ж вільні люди, я наче тобі своє життя не винний
А я що тебе вказую що робити? ні. мені байдуже.
Идеально.
Пійшов би до дупи твій арестович
Полайкай мої фотки
Арестович - йобнутий
Найбільша проблема у тому , що особу яку ми купуємо на 5 років, яка іменує себе політиком не можна протестувати та через 14 днів повернути продавцю, якщо не підійшов. Як на мене він цікава людина і особистість, але інколи знаходиш нове у собі проживши сам з собою 40 років... все може бути. Я йому симпатизую.
Я уже не вірю ні кому і це назавжди
Я майбутнє з Україною після війни не бачу (звісно,якщо переживу) , як вважаєш чи справедливо піти на вибори, якщо вони відбудуться раніше того, як я поїду з України - по відношенню до тих хто залишиться та буде змушений з усім цим жити?
Послухай