- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Lenok2405 3 дня, 16 годин тому+7Женись Вовчику, якщо надумав. В тебе вже досвід... -
Доктор Злой 3 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 3 дня тому+5Совет да любовь. -
-
Зараз відповідають
Всі-
Сью Кучеряшка 10 годин томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 10 годин томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 10 годин томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
Сью Кучеряшка 10 годин томуТа мені і одного разу було досить, але дітки... -
rigolote 11 годин томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 13 годин тому
-
Олег Хмурый 22 години томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там! -
Олег Хмурый 22 години томуНімецький бойовик з російським перекладом "Карл...
Сливи в гамаку їм
О це в тебе вестібулярка міцна)))
Я ж про поїсти)) мабуть, і догори дригом зможу, якщо смачно))
Ти про себе як розскажешь)))
З'здила в Епіцентр купила нову шапку для басейна))) П'ю йогурт та їм тістечко
Дороге задоволення. Я їм те, що вродило в мене на ділянці. Та те, чим пригощають)
Вона зараз дуже здешевела. 150 грн. кг
Танюш, я не встигаю поїсти те, що вродило. Зараз в мене ожиново-малиновий гібрид, ще є біла смородина, приятель пригостив крупноплідною аличею (солодка, як мед. тільки під шкірочкою кисленька). А городина! Помідори-огірки-кабачки-баклажани-брокколі-шпарагівка. Я тілки й знаю, що жеру)))
150 все одно дорого. та це ж не Червоний мак! І не фісташки з пивом!)))
Я ії взагалі не їм.
Вона дуже добре росте в мого знайомого на дачі, і дуже врожайна
Їй потрібен кислий грунт. В мене він скоріш лужний
Никогда её не пробовала
Чому? Лиш через ціну?
Я не знаю какая она на вкус, поэтому не хочется. Лучше мясо куплю.
Дороге задоволення по нинішніх часах.
У тебе мінімальна пенсія?
Ледь ноги припхав. З 5тої ранку робимо стяжку на гаражі
Басейн з 2-3 ЦК - і будеш як новенький ))
Боюся,що зґвалтують
ЦК можуть зґвалтувати хіба Зоряна... Але він не дасться)))
Хто їх знає, тих ЦК!
Ти не хо?
Не вчора, сьогодні можна буде
Це вже інша справа. )
Тебе? та ти про це мрієшь)))
Тільки не вчора!
Мінет можна))))
Не отримав би задоволення. Тоді для чого?
Юра ти як маленький))) гвалтивніця б може отримала
Да!? Це я не подумав!
Тіки про себе думаешь)))
Якраз навпаки. Мені подобається дарувати задоволення
Мені доречі теж
За нас!
Хоча б зараз в гараж не ходи - спека що капець)))
Так вже прийшов. Доробили те, що не встигли вчора
Я поки не велику приїхала з епицентру голова розболілась. спека неможлива зранку
В мене морда як у вареного рака)) Згорів вчора