Якoю бyдe їжa чepeз стoлiття чи двa? Вoнa бyдe бiльш нaтypaльнoю чи штyчнoю?
- ІНКВІЗИТОР
- Їжа, напої, солодке
- 2023-06-17 10:21
3
Подача новостей в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Популярные станции. Слушать!
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
все регионы Украины
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Вкусных блюд станет еще больше.
"культуральною". Для того, щоб мати м'ясо, необов'язково вбивати корову.
Про хлореллу ти, гадаю, знаєш. Ну... личинки багатьох комах (та й самі комахи) їстівні.
Набагато проблематичніше на Землі з питною водою, як виявилось, ніж з їжею
Якщо перейти на «культурнішу» їжу, то людські організми повинні якось перелаштуватися. Хіба ні?
Ні. Ми вже й так налаштовані їсти УСЕ (майже)
Питання виникло після того, як мені підвезли дві банки натурального меду.