Ви у стосунках спокійно сприймаєте критику чи швидко тікаєте?
- ВНВ
- Знайомства, стосунки
- 2023-06-09 22:43
7
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая станция на 30 кВт
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Не пам*ятаю
Якщо зміг підвестися то спокійно сприймаю
)))
Смотря в какой форме она изложена
А тебе больше нравится в устной или письменной форме?
У письмовій, думаю, кращий варіант для того, хто критикує)))
Тікають критики...
Новий Заповіт.
До галатів 6:7-8.
Не обманюйтеся, Зоря осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне! (с)
Уявив себе Богом? А про це місце з Біблії забув: "І Я попереджаю кожного, хто слухає пророцькі слова цієї книги: Якщо хто додасть хоч що до цих слів, Бог пошле йому всі ті покарання, про котрі в книзі цій написано. Якщо хто вилучить щось із цієї пророцької книги, Бог забере частку його з Дерева Життя..."?
Самокритику? Нормально. Тіко що б не плакав
Йду у контрнаступ.)
Не смішно.