Cкiльки вiльнoгo чacy (в сyмi) в тeбe нaкoпичyєтьcя зa тиждeнь?
- ІНКВІЗИТОР
- Жители.укр
- 2023-05-30 07:58
2
Более 2000 интересных игр. Играть!
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
в онлайн режиме
Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
Авто, недвижимость, услуги и товары
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
що ТИ вважаєш вільним часом?
Маю на увазі працюючих осіб. Пенсіонерам, думаю, простіше. У них вільного часу значно більше має бути. Вони ж ніде не працюють, хоча бувають і працюючі пенсіонери.
Я пенсіонер-ка. В мене НЕМАЄ вільного часу.
Так ви ж в городі пораєтесь і не тільки. А є багато пенсіонерів, котрі живуть у містах. У них, я думаю, вільного часу вистачає. Я своє питання адресую переважно працюючим співсайтникам допенсійного віку.
168 годин
Як гадаєш, ти раціонально використовуєш вільні години?