США готові надати Україні міжконтинентальні балістичні ракети LGM-30G Minuteman III, за умови, що ЗСУ не завдаватиме ударів по території Росії - повідомляє CNN... (с)?
- ВНВ
- Авто, мото
- 2023-05-21 13:47
7
Авто, недвижимость, услуги и товары
Популярные станции. Слушать!
Сетевая станция на 30 кВт
Подача новостей в реальном времени
в онлайн режиме
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
все регионы Украины
Более 2000 интересных игр. Играть!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
В*їбати і "нас там нєт"
То вони самі себе бомблять)
Ну от
Нехай ядерку повернуть. Зрадники.
Все буде, але спочатку в НАТО
Коли НАТО було вкрай потрібне Україні, воно «морозилось»... і кинуло фактично напризволяще. Чи потрібне воно зараз Україні за таких обставин - питання. Україна завжди була сама, і далі впорається.
НАТО це надійна гарантія від майбутніх посягань росії на наши території
Ядерна зброя - не менша гарантія. Якщо не більша. Спочатку статус, а там подивимось…
Ніхто нам я.з. не дасть без вступу в НАТО
В разі перемоги… все може бути) правила затверджує переможець.
Дають, а з рук не випускають. А нах вони ті ракети потрібні, якщо їх не використовувати?
Там одне обслуговування чого варте!
Вони так дають, як вологе пилає.
Тре спочатку дочекатись авіаносців.
Ось ось))) чекай
Ти що справді не зрозуміла що це стьоб?
Зрозуміла. я стежу за новинами
Перейменувати рашу в московію і фуярити...
Так, усім відомо що москва не росія
... а улус Джучі.
Та, якщо добре подивитися, то уся земля, що від Владика до Уралу, вже не росія. США не кажуть, що неможна бити по Китаю?
Можна по Ірану